Products specifications
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| General Information | |
| Model | G89.GHS2LCD36RB.00 |
| Manufacturer | Lian Li |
| Official Manufacturer Link | https://lian-li.com/product/hydroshift-ii/ |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| CPU Cooler Specifications | |
| Type | AIO Liquid Cooling |
| Radiator Size | 360 mm |
| Radiator Dimensions (WXDXH) | 400 x 122 x 24mm |
| Number of Fans | 3 |
| Fan Dimensions (WXDXH) | 124 x 120 x 28mm |
| Air Flow | 72 CFM |
| Air Pressure | 3.0 mmH20 |
| Fan Noise Level | 31 dBA |
| Pump Speed | 2000 - 2500 RPM ±10% |
| Socket Support | LGA 1700, LGA 1851, AM5 / AM4 |
Only registered users can write reviews
Customers who bought this item also bought
POWER SUPPLY LIAN LI EDGE G9P.EG0850G.B000.EU 850W 80+ Gold FULL MODULAR BLACK
Lian Li Edge Serie G9P.EG0850G.B000.EU 850W Full Modular Power Supply (Fan USB Hub not Included) - Gold - ATX 3.1 - PCIE 5.1 Support - 12V-2x6 Connector - L-Shape Design for Dual Chamber Case - BLACK (EG0850G.B000)
350.00 ₾ 285.00 ₾
CASE FAN LIAN LI UNI FAN CL Wireless ARGB 120 G99.12CL1W1B.00 BLACK
LIAN LI UNI FAN CL Wireless 120 12CL1W1B G99.12CL1W1B.00 (No controller) 120mm ARGB 2150 RPM Black Case Fan - 1 Pack.
48.00 ₾ 39.00 ₾