POWER SUPPLY LIAN LI SX 1200P G9P.SX1200P.B000.EU 1200W 80 PLUS PLATINUM FULL MODULAR BLACK
Lian Li SX1200P (G9P.SX1200P.B000.EU) 1200W Fully Modular ATX Power Supply - ATX 3.1 & PCIE 5.1, 80 PLUS Platinum Efficiency - 12V-2x6 Cable, With Japanese Capacitors, BLACK.
Manufacturer: LIAN LI
SKU: 75764
Manufacturer part number: G9P.SX1200P.B000.EU
GTIN (EAN, UPC): 4718466021229
440.00 ₾
357.00 ₾
increase decrease
Availability:
  • Tamarashvili st. 3 in stock
  • Beliashvili st. Pick up only 4 in stock
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Products specifications
Attribute nameAttribute value
General Information
ModelG9P.SX1200P.B000.EU
ManufacturerLian Li
Official Manufacturer Link https://lian-li.com/product/sx-platinum/
Warranty1 Year
ColorBlack
Power Supply Specification
TypeATX
Energy-Efficient80 Plus Platinum
Output Capacity1200W
ModularFull Modular
Fan LedNo
Connectors1 x MB (20+4 pin) 600MM, 2 x CPU ATX 12V (4+4 pin) 700MM, 3x PCI-e (8 pin) 550MM, 1 x 12V-2X6 to Dual PCI-e (6+2 Pin) 550MM, 2 x SATA (5 pin) 400MM+150MM+150MM+150MM, 1 x PCI-e (12v-2x6) 600mm
  • Only registered users can write reviews
Bad
Excellent
Products specifications
Attribute nameAttribute value
General Information
ModelG9P.SX1200P.B000.EU
Warranty1 Year
ColorBlack
Power Supply Specification
TypeATX
Output Capacity1200W
ModularFull Modular
Fan LedNo