MEMORY G.Skill Ripjaws M5 RGB F5-6000J3636F16GX2-RM5RK 32GB DDR5 6000MHZ
G.Skill Ripjaws M5 RGB F5-6000J3636F16GX2-RM5RK (Intel XMP) 32GB (2 x 16GB) DDR5 6000 MHz CL36-36-36-96 1.35V Desktop Memory RAM - Black
Manufacturer: G.Skill
SKU: 75505
Manufacturer part number: F5-6000J3636F16GX2-RM5RK
358.00 ₾
increase decrease
Availability:
    Ship to
    Shipping Method
    Name
    Estimated Delivery
    Price
    No shipping options
    Products specifications
    Attribute nameAttribute value
    General Information
    ModelF5-6000J3636F16GX2-RM5RK
    ManufacturerGskill
    Warranty1 Year
    ColorBlack
    DRAM Specifications
    Memory TypeDDR5
    Memory Size32 GB (2x16GB)
    Memory Speed6000 MHz
    • Only registered users can write reviews
    Bad
    Excellent
    Products specifications
    Attribute nameAttribute value
    General Information
    ModelF5-6000J3636F16GX2-RM5RK
    Warranty1 Year
    ColorBlack
    DRAM Specifications
    Memory TypeDDR5
    Memory Size32 GB (2x16GB)
    Memory Speed6000 MHz