სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | ACFAN00327A |
| Manufacturer | Arctic |
| Official Manufacturer Link | https://shorturl.at/ceLh9 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Case Fan Specifications | |
| Size | 140 mm |
| Number of Fans | 3 |
| Controller | No |
| Max Air Pressure | 5.1 mmH2O |
| Max. Airflow | 98 cfm | 166.5 m³/h |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Features | PWM |
| Fan Speed | 400 -2650 rpm PWM Controlled 0 rpm below 5% PWM |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქულერი ARCITC P14 Pro A-RGB ACFAN00315A
ARCTIC P14 Pro A-RGB ACFAN00315A, Single 1x 140 mm A-RGB PWM Fan with Cable Splitter, Fan Speed: 400–2500 rpm, PWM controlled 0 rpm below 5 % PWM, Airflow: 110 cfm | 186 m³/h, Static Pressure 5.2 mmH2O, Cable Length 400 mm + 80 mm Daisy-Chain Cable, Connector 4-Pin Fan Plug + 4-Pin Socket.
45,00 ₾ 37,00 ₾
ქეისი LIAN LI Lancool 216 G99.LAN216RX.00 MID-TOWER BLACK
Lian Li Lancool 216 G99.LAN216RX.00 - RGB Black Steel / Tempered Glass ATX Mid Tower Computer Case, 2X 160 mm ARGB Fans Included - Black
280,00 ₾ 223,00 ₾