თქვენ კალათაში არ გაქვთ არცერთი პროდუქტი.

ქსელის აქსესუარები

ფილტრები
პროდუქტი გვერდზე
Cord-Coupler
RJ-45 Modular Cord Coupler
1,00 ₾
Fiber optic adapter LC duplex Multi mode (MM)
8,00 ₾
J4858C HP X121 1G SFP LC SX Transceiver
400,00 ₾
MT-4204
C@LLER GATE USB gate, simultaneous VOIP and PTSN calls, automatic detention and switch for incoming VOIP and PTSN calls
107,00 ₾
QH-UTP213-SET
Qihan QH-UTP213-SET 1 Channel Passive UTP Video Balun 12V DC
20,00 ₾
TL-SF1005D
TP-LINK TL-SF1005D 5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch (TL-SF1005D)
27,00 ₾
TL-SF1008D
TP-Link TL-SF1008D 8-port Unmaged 10/100M Desktop Switch
30,00 ₾
TL-WN725N
TP-link WN725N Wireless USB Adapter
22,00 ₾
TL-WR840N
TL-WR840N,TP-Link,300Mbps Wireless N Router
50,00 ₾ 56,00 ₾
TL-WR940N
TP-LINK TL-WR940N Wireless N Router
70,00 ₾ 75,00 ₾
UTP-Crimp-1062
UTP Crimping Tool CSP-1062 (HT-315)
28,00 ₾
UTP Patch Cord 0.5m cat5e
დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
UTP Patch Cord 1.5m cat5e
დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
UTP-PC3
UTP Patch Cord 3m
6,00 ₾
UTP-PC5
UTP Patch Cord 5m
12,00 ₾
TL-WR841HP
TP-Link TL-WR841HP 300Mbps High Power Wireless N Router 2x 9dBi
120,00 ₾
TL-WR941HP
Wifi Router TP-Link TL-WR941HP, with 9DBI antenna
149,00 ₾ 165,00 ₾
TL-WN823N
TP-Link TL-WN823N 300Mbps Mini Wireless N USB Adapter
32,00 ₾
AS-RT-N12E
ASUS WRL ROUTER 300MBPS 10/100M 4P RT-N12E
69,00 ₾ 87,00 ₾
NCT-1
Gembird NCT-1 Cable tester for RJ-45 and RG-58 cables
28,00 ₾
CRS354-48-4S-2Q-RM
NET ROUTER/SWITCH 48PORT 1000M CRS354-48G-4S+2Q+RM MIKROTIK
3300,00 ₾
NW103 (11230)
UGREEN NW103 (11230) Cat5e CCA Patch Cord UTP Lan Cable 1m (Yellow)
5,00 ₾
DS-7604NI-Q1
ჩამწერი NVR, Hikvision, DS-7604NI-Q1, 1sata, 4ch
295,00 ₾
G0720
G0720 Grandstream G0720 Poe injector
55,00 ₾
გაფილტვრა Clear All
მინ: 1,00 ₾ მაქს: 3300,00 ₾
₾1 ₾3300