დახურვა
(0)
თქვენ კალათაში არ გაქვთ არცერთი პროდუქტი.
კატალოგი
    Filters
    ენის შეცვლა
    ძებნა

    ქსელის აქსესუარები

    დაახარისხე
    მაჩვენე პროდუქტი გვერდზე

    RJ-45 Modular Cord Coupler

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    RJ-45 Modular Cord Coupler

    გადამყვანი Fiber LC Duplex MM

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    Fiber optic adapter LC duplex Multi mode (MM)

    J4858C HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    J4858C HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

    შემაერთებელი RJ45 Cat6-Cat7 STP (P88R5Z50V2SIT)

    3,00 ₾
    P88R5Z50V2SIT-3Y-1.5 - STP PLUG, FOR ROUND CABLE, 3 PRONG BLADE FIT BOTH STRANDED AND SOLID WIRE, 50U", 94-V2, WIRE POSITION 4UP/4DOWN

    Keystone jacks for 2 port RJ45 UTP cat 5473

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    Keystone jacks for 2 port RJ45 UTP cat 5473

    როუტერი MIKROTIK HEX LITE RB750R2

    197,00 ₾
    MikroTik Router Board RB750r2

    Mediatech C@ller Gate MT4204

    107,00 ₾
    C@LLER GATE USB gate, simultaneous VOIP and PTSN calls, automatic detention and switch for incoming VOIP and PTSN calls

    Video Balun Qihan QH-UTP213-SET

    20,00 ₾
    Qihan QH-UTP213-SET 1 Channel Passive UTP Video Balun 12V DC

    დასაჯეკი ხელსაწყო Trendnet TC-CT68

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    Trendnet TC-CT68 RJ-11/RJ-45 Crimp/Cut/ Strip

    სვიჩი Trendnet (Te100-s24g) 24 Port 10/100base

    200,00 ₾
    Trendnet TE100-S24G (EU) 24-port GREENnet Ethernet Switch

    სვიჩი Trendnet (TEG-S5g) 5-Port Gigabit GREENnet

    69,00 ₾
    Trendnet 5-Port Gigabit GREENnet Switch

    როუტერი Trendnet TEW-731BR V3.0 WIRELESS N300 HOME ROUTER

    60,00 ₾
    Trendnet TEW-731BR Wireless N Router

    როუტერი TP-Link Archer C60 AC1350 Dual Band

    130,00 ₾
    TP-Link Archer C60 AC1350 Wireless Dual Band Router

    სვიჩი TP-LINK TL-SF1005D

    24,00 ₾
    TP-LINK TL-SF1005D 5-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch (TL-SF1005D)

    სვიჩი TP-Link TL-SF1008D

    30,00 ₾
    TP-Link TL-SF1008D 8-port Unmaged 10/100M Desktop Switch

    აქსეს პოინტი TP-Link TL-WA901ND

    105,00 ₾
    TP-Link,300Mbps Advanced Wireless N Access Point, Atheros, 3T3R, 2.4GHz, 802.11n/g/b

    როუტერი TP-Link TL-WR840N

    57,00 ₾
    TL-WR840N,TP-Link,300Mbps Wireless N Router

    როუტერი TP-LINK TL-WR845N

    70,00 ₾
    TP-Link, 300Mbps Wireless N Router

    როუტერი TP-LINK TL-WR940N

    75,00 ₾
    TP-LINK TL-WR940N Wireless N Router

    დასაჯეკი ხელსაწყო CSP-1062

    28,00 ₾
    UTP Crimping Tool CSP-1062 (HT-315)

    UTP Patch Cord 1.5m cat5e

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    UTP Patch Cord 1.5m cat5e

    UTP Patch Cord 5m

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    UTP Patch Cord 5m

    სვიჩი ZyXEL (ES1100-24E) 24 Port

    170,00 ₾
    ZyXEL ES1100 Series ES1100-24E Unmanaged 10/100Mbps 24-port FE Switch./ ES1100-24E

    ქსელის სადენი CCA Cat5e UTP 305მ

    დარეკეთ ფასის დასაზუსტებლად
    CCA (20% CU) Cat5e UTP 0.5mm±0.008mm 305m

    ქსელის აქსესუარები

    Filter by:

    Clear All
    მინ: 0,00 ₾ მაქს: 440,00 ₾
    ₾0 ₾440
    მწარმოებლები