სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | ACFAN00315A |
| Manufacturer | Arctic |
| Official Manufacturer Link | https://www.arctic.de/en/P14-Pro-A-RGB/ACFAN00315A |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Case Fan Specifications | |
| Size | 140 mm |
| Number of Fans | 1 |
| Controller | No |
| Max Air Pressure | 5.2 mmH2O |
| Max. Airflow | 110 cfm | 186 m³/h |
| Acoustic Noise | 25 dB(A) |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Features | PWM |
| Fan Speed | 400–2500 rpm, PWM controlled 0 rpm below 5 % PWM |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქულერი ARCTIC P14 PRO REVERSE A-RGB 3 PACK ACFAN00327A
ARCTIC P14 Pro Reverse A-RGB - 3 Pack ACFAN00327A, Single Fan 3x 140 mm A-RGB PWM Fan with Cable Splitter, 400 -2650 rpm PWM Controlled, 0 rpm below 5% PWM, Airflow: 98 cfm | 166.5 m³/h, Static Pressure: 5.1 mmH2O, Cable Length: 400 mm + 80 mm Daisy-Chain Cable, Connector: 4-Pin Fan Plug + 4-Pin Socket.
120,00 ₾ 98,00 ₾
ქეისი LIAN LI Lancool 216 G99.LAN216RX.00 MID-TOWER BLACK
Lian Li Lancool 216 G99.LAN216RX.00 - RGB Black Steel / Tempered Glass ATX Mid Tower Computer Case, 2X 160 mm ARGB Fans Included - Black
280,00 ₾ 223,00 ₾