კვების ბლოკი 1STPLAYER PS-850SFX SFX SERIES 850W 80Plus Gold
1STPLAYER PS-850SFX SFX SERIES 850 W 80 Plus Gold Certified Full-Modular Design
მწარმოებელი: 1STPLAYER
პროდუქტის კოდი: 73992
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: PS-850SFX
• ბრენდი: 1STPLAYER
• მოდელი: PS-850SFX
• სერია: SFX
ძირითადი მახასიათებლები
• მაქსიმალური სიმძლავრე: 850 W
• ფორმ ფაქტორი: ATX (12V1 V2.4)
• შემავალი ძაბვა: 100-240 VAC, 12-6A
• შემავალი ძაბვის სიხშირის დიაპაზონი: 50-60 Hz
• გაგრილების სისტემა (ქულერი): 1 x 120მმ (აქტიური)
• Fan Bearing: Hydraulic Bearing
• სადენების ტიპი: სრული მოხსნადი (Full Modular)
• ეფექტურობა: 80 Gold(სერტიფიკატი)
• PFC: აქტიური PFC
• ეფექტურობა: ≥93.28% @ ტიპიური დატვირთვისას
• MTBF: >100,000 საათი
• იაპონური ალუმინის კონდესატორები
შემავალი მუხტი
• სიმძლავრე არხების მიხედვით (+3.3V, +5V): 120W
• სიმძლავრე არხების მიხედვით (+12V): 996W
• სიმძლავრე არხების მიხედვით (-12V): 3.6W
გამომავალი მუხტი
• +3.3V: 20A
• +5V: 20A
• +12V: 83A
• -12V: 0.3A
• +5V Standby: 3.0A
კონექტორები
• დედა დაფის კვება: 1 x 20+4-pin (ATX) 610 მმ
• პროცესორის კვება: 2 x 4+4-pin (CPU) 650 მმ
• ვიდეო დაფის კვება: 4 x 6+2-pin (PCI-E) 600 მმ
• 15-pin SATA: 12 (450+150+150+150 მმ)
• Molex (Peripheral 4-Pin): 4 (450+150+150+150 მმ)
დამატებითი მახასიათებლები
• დაცვა: UVP, OVP, OPP, SCP, Lightning Protection
• მარეგულირებელი: CE, FCC, C-Tick, ROHS, CCC, cTUVus, IEC, EAC
ფიზიური პარამეტრები
• სამუშაო ტემპერატურა: 0- 40°C (სრული დატვირთვით)
• ზომა: 125 x 100 x 63.5 მმ
• წონა: 2.3 კგ
• წონა შეფუთვით: 2.8 კგ
• ფერი: შავი
• გარანტია: 12 თვე
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია >10
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
• მოდელი: PS-850SFX
• სერია: SFX
ძირითადი მახასიათებლები
• მაქსიმალური სიმძლავრე: 850 W
• PFC: აქტიური PFC
• MTBF: >100,000 საათი
შემავალი მუხტი
გამომავალი მუხტი
• +3.3V: 20A
• +5V: 20A
• +12V: 83A
• -12V: 0.3A
• +5V Standby: 3.0A
კონექტორები
დამატებითი მახასიათებლები
ფიზიური პარამეტრები
• ზომა: 125 x 100 x 63.5 მმ
• წონა: 2.3 კგ
• წონა შეფუთვით: 2.8 კგ
• ფერი: შავი
• გარანტია: 12 თვე
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელიატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
ModelPS-850SFX
Manufacturer1st Player
Official Manufacturer Link https://www.1stplayer.com/productdetails/id/144.html
Warranty1 Year
Power Supply Specification
TypeATX
Energy-Efficient80 Plus Gold
Output Capacity850W
ModularFull Modular
Fan LedNo
Connectors1 x 20+4-pin (ATX) 610 mm 2 x 4+4-pin (CPU) 650mm 4 x 6+2-pin (PCI-E) 600mm 15-pin SATA: 12 (450+150+150+150 mm) Molex (Peripheral 4-Pin): 4 (450+150+150+150 mm))
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
ModelPS-850SFX
Manufacturer1st Player
Warranty1 Year
Power Supply Specification
TypeATX
Energy-Efficient80 Plus Gold
Output Capacity850W
ModularFull Modular
Fan LedNo
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12 A-RGB BLACK
THERMALRIGHT TL-S12 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - BLACK