სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Manufacturer | AMD |
| Official Manufacturer Link | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/9000-series/amd-ryzen-9-9950x3d.html |
| Warranty | 1 Year |
| CPU Specifications | |
| CPU Series | Ryzen 9 9000 Series |
| CPU Socket Type | AM5 |
| Lithography | 4 nm |
| Total Cores | 16 |
| Total Threads | 32 |
| Max Turbo Frequency | 5.7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.3 GHz |
| Total L3 Cache | 128 Mb |
| Processor Base Power | 170 W |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისის ქულერი Arctic F12 PWM PST Single fan (ACFAN00200A)
Arctic F12 PWM PST Single fan | Black ACFAN00200A
25,00 ₾ 18,00 ₾
პროცესორის დამჭერი ჩარჩო THERMALRIGHT TR-AM5-B-V2 ASF AM5 BLACK
THERMALRIGHT ASF AM5BLACK CPU V2 CPU Holder
18,00 ₾
ქეისი LIAN LI O11D MINI V2 FLOW G99.O11DMIV2FX.00 MID-TOWER BLACK
LIAN LI O11D MINI V2 FLOW G99.O11DMIV2FX.00 Tempered Glass Black Steel ATX Mid-Tower Desktop Chassis, Includes 5 x 120mm Reverse Blade Fans.
274,00 ₾ 245,00 ₾
თერმო პასტა Arctic MX-4 4გრ ACTCP00002B
ARCTIC MX-4 4g - High Performance Thermal Compound (ACTCP00002B).
15,00 ₾ 12,00 ₾