სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | G89.GHS2LCDS36TB.00 |
| Manufacturer | Lian Li |
| Official Manufacturer Link | https://lian-li.com/product/hydroshift-ii-lcd-s/ |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| CPU Cooler Specifications | |
| Type | AIO Liquid Cooling |
| Radiator Size | 360 mm |
| Radiator Dimensions (WXDXH) | 400 x 122 x 24mm |
| Number of Fans | 3 |
| Fan Dimensions (WXDXH) | 124 x 120 x 28mm |
| Air Flow | 90.1 CFM |
| Air Pressure | 3.97 mmH20 |
| Fan Noise Level | 33 dBA |
| Pump Speed | 1600-3200 RPM ±10% |
| Socket Support | LGA 1700, LGA 1851, AM5 / AM4 |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისის ქულერი LIAN LI UNI FAN TL Wireless Reverse Blade G99.14RTL1W1B.00 BLACK
LIAN LI UNI FAN TL Wireless Reverse Blade G99.14RTL1W1B.00 (No controller) 140mm ARGB 1800 RPM Black Case Fan - 1 Pack.
96,00 ₾ 78,00 ₾
კვების ბლოკი LIAN LI EDGE G9P.EG1200G.BH00.EU 1200W 80+ Gold FULL MODULAR With Hub BLACK
Lian Li Edge Gold 1200 Black With HubG9P.EG1200G.BH00.EU
530,00 ₾ 430,00 ₾
ქეისის ქულერი LIAN LI UNI FAN TL Wireless G99.12TL1W1B.00 BLACK
LIAN LI UNI FAN TL Wireless G99.12TL1W1B.00 (No controller) 120mm ARGB 2600 RPM Black Case Fan - 1 Pack.
86,00 ₾ 70,00 ₾
ქეისის ქულერი LIAN LI UNI FAN TL Wireless Reverse Blade G99.12RTL1W3B.00 BLACK
LIAN LI UNI FAN TL Wireless Reverse Blade G99.12RTL1W3B.00 (With controller) 120mm ARGB 2600 RPM Black Case Fan - 3 Pack.
290,00 ₾ 235,00 ₾