სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | G89.GA2L36PB.00 |
| Manufacturer | Lian Li |
| Official Manufacturer Link | https://lian-li.com/product/ga-ii-lite/ |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| CPU Cooler Specifications | |
| Type | AIO Liquid Cooling |
| Radiator Size | 360 mm |
| Radiator Dimensions (WXDXH) | 397 x 120 x 27mm |
| Number of Fans | 3 |
| Fan Dimensions (WXDXH) | 124 x 120 x 28mm |
| Air Flow | 73.14 CFM |
| Air Pressure | 5 mmH20 |
| Fan Noise Level | 29.8 dBA |
| Pump Speed | 3800 RPM |
| Socket Support | LGA 1700, LGA 1851, AM5 / AM4 |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისი LIAN LI A3-mATX G99.A3X-WD.00 Wood Edition BLACK
Lian Li A3 G99.A3X-WD.00 Micro Form Factor Chassis-No Fans Included-Supports 360mm AIO-Modularity Design-for M-ATX, ITX Motherboard-DAN Cases Collaboration-Wood Front Panel-Black (A3X-WD)
245,00 ₾ 199,00 ₾
ქეისი LIAN LI LANCOOL 217X G99.LAN217X.00 MID-TOWER BLACK
Lian Li G99.LAN217X.00 LANCOOL 217 Clear Tempered Glass Black Steel ATX Mid-Tower Desktop Chassis, designed for advanced workstations and high-performance setups, Compatible with back-connect motherboards for ultra-clean cable routing, Supports up to E-ATX / EEB motherboards and dual PSU mounting orientations
345,00 ₾ 280,00 ₾
მინის პანელი LIAN LI G89.A3-2X.00 For A3 m-ATX
Lian Li G89.A3-2X.00 Left Side Glass Panel For A3 Black Case
35,00 ₾