სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | C76A PLUS PD20W |
| Manufacturer | HOCO |
| Official Manufacturer Link | https://hocotech.com/product/power/wall-chargers/wall-charger-c76a-speed-source-pd3-0-eu-type-c-output-set-with-cable/ |
| Warranty | 1 Week |
| Color | White |
| Cable Specification | |
| ტიპი | Power |
| ინტერფეისი | USB Type C |
| გამომავალი პორტი | USB Type-C 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (PD 20W) |
| შემავალი პორტი | AC100-240V, 50/60Hz, 0.6A. |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება