სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | ACFAN00200A |
| Manufacturer | Arctic |
| Official Manufacturer Link | https://www.arctic.de/en/F12-PWM-PST/ACFAN00200A |
| Warranty | 1 Year |
| Case Fan Specifications | |
| Size | 120 mm |
| Number of Fans | 1 |
| Controller | No |
| Fan Speed | 230—1350 rpm |
| Max Air Pressure | 1 mmH2O |
| Max. Airflow | 53 cfm | 90.1 m³/h |
| Acoustic Noise | 0.3 Sone |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
პროცესორის დამჭერი ჩარჩო THERMALRIGHT TR-AM5-B-V2 ASF AM5 BLACK
THERMALRIGHT ASF AM5BLACK CPU V2 CPU Holder
18,00 ₾
ქეისი LIAN LI O11D MINI V2 FLOW G99.O11DMIV2FX.00 MID-TOWER BLACK
LIAN LI O11D MINI V2 FLOW G99.O11DMIV2FX.00 Tempered Glass Black Steel ATX Mid-Tower Desktop Chassis, Includes 5 x 120mm Reverse Blade Fans.
274,00 ₾ 245,00 ₾
4-Pin PWM Fan Splitter Cable Arctic ACCBL00007A
Arctic ACCBL00007A PST Cable 4-Pin PWM Fan Splitter
11,00 ₾ 9,00 ₾
თერმო პასტა Arctic MX-4 4გრ ACTCP00002B
ARCTIC MX-4 4g - High Performance Thermal Compound (ACTCP00002B).
15,00 ₾ 12,00 ₾