ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-C12RW-S A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-C12RW-S 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - White
მწარმოებელი: THERMALRIGHT
პროდუქტის კოდი: 74052
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: TL-C12RW-S
შტრიხკოდი: 814256003247
• ბრენდი: THERMALRIGHT
• მოდელი: TL-C12RW-S
ძირითადი მახასიათებლები
• დანიშნულება: ქეისისთვის
• ტიპი: ქულერი
• ქულერის რაოდენობა: 3
• ბრუნვის სიჩქარე: 1500 ბრ/წთ (±10%)
• ჰაერის ნაკადი: 58 CFM Max
• სტატიკური წნევა: 1.53 mm H₂O
• ხმაურის დონე: 25.6 dBA±10%
• საკისარი: S-FDB Bearing
• კონექტორის ტიპი: 4 PIN PWM
დამატებითი მახასიათებლები
• დედა დაფასთან სინქრონიზაცია
• ვიბრაციის საწინააღმდეგო სამონტაჟო სისტემა
• დიზაინი ხმაურის შემცირებისთვის
• მაღალი სტატიკური წნევის CFM დიზაინი
განათება
• განათების ტიპი: 8x A-RGB LED
• კონექტორის ტიპი: 3-Pin 5V
ენერგომოხმარება
• ტიპიური ძაბვა: 12 V DC
• საწყისი ძაბვა: 5 V
• დენი/ძაბვა: 0.20A / 12 V / 2.4W
კომპლექტაცია
• 3 x ARGB ქულერი
• 1 x 4 PIN სადენის გამამრავლებელი (1x 4 PIN to 3x 4 PIN)
• სამონტაჟო კომპლექტი (შურუფები) ქეისისთვის
• 1 x SATA To 3-PIN ARGB ადაპტერი (ღილაკებით)
ფიზიკური პარამეტრები
• ქულერის ზომა: 120 x 120 x 25.6 მმ
• წონა: 135 გრ
• წონა შეფუთვით: 568 გრ
• ფერი: თეთრი
• გარანტი: 1 წელი
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Tamarashvili st. საწყობშია >10
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
• მოდელი: TL-C12RW-S
ძირითადი მახასიათებლები
• დანიშნულება: ქეისისთვის
• ტიპი: ქულერი
• ქულერის რაოდენობა: 3
• ჰაერის ნაკადი: 58 CFM Max
• სტატიკური წნევა: 1.53 mm H₂O
• ხმაურის დონე: 25.6 dBA±10%
• საკისარი: S-FDB Bearing
• კონექტორის ტიპი: 4 PIN PWM
დამატებითი მახასიათებლები
• დედა დაფასთან სინქრონიზაცია
განათება
• განათების ტიპი: 8x A-RGB LED
• კონექტორის ტიპი: 3-Pin 5V
ენერგომოხმარება
• ტიპიური ძაბვა: 12 V DC
• საწყისი ძაბვა: 5 V
კომპლექტაცია
• 3 x ARGB ქულერი
ფიზიკური პარამეტრები
• წონა: 135 გრ
• წონა შეფუთვით: 568 გრ
• ფერი: თეთრი
• გარანტი: 1 წელი
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელიატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
ModelTR-TL-C12RW-S*3
ManufacturerThermalright
Official Manufacturer Link https://www.thermalright.com/product/tl-c12rw-s-v2/
Warranty1 Year
Case Fan Specifications
Size120 mm
Number of Fans3
ControllerNo
Fan Speed1500 RPM±10% (MAX)
Max Air Pressure1.53 mm H2O (MAX)
Max. Airflow58 CFM (MAX)
Acoustic Noise25.6 dBA (MAX)
Bearing TypeS-FDB Bearing
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
ModelTR-TL-C12RW-S*3
ManufacturerThermalright
Warranty1 Year
Case Fan Specifications
Size120 mm
Number of Fans3
ControllerNo
Fan Speed1500 RPM±10% (MAX)
Max. Airflow58 CFM (MAX)
Acoustic Noise25.6 dBA (MAX)
Bearing TypeS-FDB Bearing
პროდუქტის სხვა სახელი/ეტიკეტი/ტეგი
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-C12W-S A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-C12W-S, 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-S12-W A-RGB WHITE
THERMALRIGHT TL-S12-W 3 x 120mm Case Fans 3PIN ARGB / 4PIN PWM Adjust Speed FAN - WHITE
RGB კონტროლერი THERMALRIGHT TL-ARGB HUB-Controller REV.A 3-Pin A-RGB
Thermalright ARGB HUB Controller Rev.A Used SATA Power Supply,Support 10 Groups of ARGB Fans Hub, 10-Port 3 Pin PC Fan Controller for ARGB Lighting, 5V ARGB Fan Hub(ARGB HUB Controller Rev.A)