| Model | TR-TL-C12B-S-V3X3 |
| Manufacturer | Thermalright |
| Official Manufacturer Link | https://www.thermalright.com/product/tl-c12b-s-v3-x3/ |
| Warranty | 1 Year |
| Case Fan Specifications | |
| Size | 120 mm |
| Number of Fans | 3 |
| Controller | No |
| Fan Speed | 1500 RPM±10% (MAX) |
| Max Air Pressure | 1.53 mm H2O (MAX) |
| Max. Airflow | 66.17 CFM (MAX) |
| Acoustic Noise | 25.6 dBA (MAX) |
| Bearing Type | S-FDB Bearing |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
PWM ჰაბი Thermalright TL-FAN-HUB Controller Rev.A
Thermalright Fan HUB Controller REV. A Fan Hub Support 10 Groups of Fans, 10-Port 4 Pin PC Fan Controller, 12V Fan Hub, Strong Paste + Magnetic Suction, SATA Power Cord Direct Input
25,00 ₾ 16,00 ₾
ქეისის ქულერი THERMALRIGHT TL-C12B-S-V3 A-RGB
Thermalright TL-C12B-S-V3 120mm ARGB CPU Fan, with 1500RPM Speed, Black Computer Case Fan, Quiet 4pin PWM PC Fan, for S-FDB Bearing CPU Cooler Fan,with ARGB Mirror Light Effect