კვების ბლოკი LIAN LI SX 1000P G9P.SX1000P.B000.EU 1000W 80 PLUS PLATINUM FULL MODULAR BLACK
Lian Li SX1000P (G9P.SX1000P.B000.EU) 1000W Fully Modular ATX Power Supply - ATX 3.1 & PCIE 5.1, 80 PLUS Platinum Efficiency - 12V-2x6 Cable, With Japanese Capacitors, BLACK.
მწარმოებელი: LIAN LI
პროდუქტის კოდი: 75762
დეტალის მწარმოებლის ნომერი: G9P.SX1000P.B000.EU
შტრიხკოდი: 4718466021069
increase decrease
ხელმისაწვდომობა:
  • Beliashvili st. Pick up only საწყობშია >10
მიტანა
მიტანის მეთოდი
დასახელება
სავარაუდო მიწოდება
ფასი
ტრანსპორტირების ვარიანტები არ არის
სპეციფიკაცია
ატრიბუტის სახელიატრიბუტის მნიშვნელობა
General Information
ModelG9P.SX1000P.B000.EU
ManufacturerLian Li
Official Manufacturer Link https://lian-li.com/product/sx-platinum/
Warranty1 Year
ColorBlack
Power Supply Specification
TypeATX
Energy-Efficient80 Plus Platinum
Output Capacity1000W
ModularFull Modular
Fan LedNo
Connectors1 x MB 20+4 pin, 600 mm 2 x CPU 4+4 pin, 700 mm 1 x GPU 12V-2x6 (600 W), 600 mm 2 x 12V-2x6 to 2x PCIe 6+2 pin, 550 + 150 mm 3 x GPU 6+2 pin, 550 mm 2 x SATA, 850 (400 + 150 + 150 + 150) mm 1 x PATA, 850 (400 + 150 + 150 + 150) mm
  • მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ცუდი
შესანიშნავი
სპეციფიკაცია
General Information
ModelG9P.SX1000P.B000.EU
ManufacturerLian Li
Warranty1 Year
ColorBlack
Power Supply Specification
TypeATX
Output Capacity1000W
ModularFull Modular
Fan LedNo