სპეციფიკაცია
| ატრიბუტის სახელი | ატრიბუტის მნიშვნელობა |
|---|---|
| General Information | |
| Model | G89.GA2L36RB.00 |
| Manufacturer | Lian Li |
| Official Manufacturer Link | https://lian-li.com/product/ga-ii-lite/ |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| CPU Cooler Specifications | |
| Type | AIO Liquid Cooling |
| Radiator Size | 360 mm |
| Radiator Dimensions (WXDXH) | 397 x 120 x 27mm |
| Number of Fans | 3 |
| Fan Dimensions (WXDXH) | 120 x 120 x 28mm |
| Air Flow | 79 CFM |
| Air Pressure | 5.1 mmH20 |
| Fan Noise Level | 34.8 dBA |
| Pump Speed | 3800 RPM |
| Socket Support | LGA 1700, LGA 1851, AM5 / AM4 |
მხოლოდ დარეგისტრირებულ მომხმარებლებს შეუძლიათ გამოხმაურების დატოვება
ამ პროდუქტთან ერთად ასევე ყიდულობენ
ქეისის ქულერი LIAN LI UNI FAN CL Wireless 120 REVERSE BLADE G99.12RCL1W3B.00 BLACK
LIAN LI UNI FAN CL Wireless 120 Reverse Blade 12RCL1W3B G99.12RCL1W3B.00 (With controller) 120mm ARGB 2100 RPM Black Case Fan - 3 Pack.
160,00 ₾ 130,00 ₾
ქეისი Lian Li O11 Dynamic EVO RGB G99.O11DERGBX.00 Mid-Tower Black
Lian Li O11 Dynamic EVO RGB (G99.O11DERGBX.00) Mid-Tower Computer Case/Gaming Cabinet with Dual ARGB Strips - Black | Support E-ATX, ATX, M-ATX, Mini-ITX
615,00 ₾ 401,00 ₾